Mobil Menü
Sepetim

Medya

TASARIM HİZMETLERİ

Medya, kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanır. " logo tasarım, ürün fotoğraf çekimi, banner tasarım, sosyal medya tasarımı" sınırları belirli olarak çizilmiş ve genellikle değişmez unsurlardır. Kurumu anımsatacak olan tasarımın hangi kurallar ve nasıl kullanılması gerektiği, medya tasarımının vazgeçilmez öğesi olan kurumsal kimlik kitabında yer alır. Tasarım süreci sonunda oluşturulacak imajla firma tüketicilerin aklına kazınır. Bu anlamda pazarlama faaliyetleri ve yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan önemli faktörlerden birisi arasında yer almaktadır.

KURUMSAL KİMLİĞİNİZ OLSUN!

Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, ürün çekimi vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerimizin temelidir. Powerlink Bilgisayar olarak, bu hizmetlere ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktayız.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım ve grafik tasarım ekibimize bırakmaktır.

YSM Bilişim olarak sunduğumuz profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımı hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI?

Kurumsal kimlik çalışması, şirketinizin interaktif ortamda ve pazarlamada ilk adım tanıtım aracıdır. YSM Bilişim bu bağlamda kurumsal kimliğe önem veren tüm firmalara ve kurumsal kimlik çalışması yaptırmak isteyen tüm şahıslara uzman kadrosuyla araştırmalar yapıp neler yapılması konusunda yönlendirerek kurumsal kimlik çalışmalarında en uygun fiyatı çıkartmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapan firmaları çok iyi tespit edip referansları kuvvetli kurumlarla çalışmak en doğru karar olacaktır. Bu çalışmalar firmanızın çalışma akışı içerisinde bütünsel bir algı oluşturacaktır. Yazı karakterlerinizden başlayan ve renklerinize kadar uzanan bu bütünlük müşteri ve yatırımcı ilişkilerinizde imajınızı oluşturacaktır. İşte bu noktada kurumsal kimliğinizi sizin adınıza 8 yıldır bu alanda hizmet veren firmamız şekillendirecektir.

KURUMSAL KİMLİK SİZİ TANITIR

Kurumsal Kimliğiniz Sizin En Önemli Prestijinizdir !


WEB TASARIM

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. 8 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; web yazılım web tasarım programlama hosting ve domain sosyal medya yönetimi kurumsal mail hizmeti SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.